top of page
399892561_18379517557071920_8458980816018998098_n.jpg

Rekvalifikační a nástavbové

Royal Academy

kurzy

Sportovní a rekondiční
masáž

(akreditovaný rekvalifikační kurz)

Délka kurzu: 150 hodin

Cena: 12500,- Kč

Závěrečná zkouška: certifikát

registrace zde: 

Termíny kurzu a

   Ve spolupráci s ROYAL ACADEMY rekvalifikačním centrem v samotném srdci Vysočiny nabízíme tento masérský rekvalifikační kurz. Středisko je akreditováno MŠMT, a tak je každý účastník po absolvování a úspěšném splnění závěrečné zkoušky oprávněn otevřít si vlastní ŽIVNOST v oboru MASÉR.
         Teoretickou částí Vás provede paní   
MUDr. Eva Ďurďová a o praktickou část se postará Jiří Hladík v celkové délce kurzu 150 hodin. Kurz bude probíhat především vždy v pátek v odpoledních hodinách a v sobotu po "celý" den. Pokud toužíte po zajímavé změně ve Vašem životě, a nebo se jen rádi naučíte toto velice krásné řemeslo, budeme se na Vás těšit.

IMG_3885.JPEG

Havajská masáž
LOMI-LOMI
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 16 hodin

Cena: 5000,- Kč

Lektor: Monika Růžičková

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

 Zveme vás na vzrušující cestu do světa Havajské masáže s naší zkušenou lektorkou Monikou Růžičkovou. Tento intenzivní nástavbový kurz je určen pro ty, kteří již mají základní znalosti masáží a chtějí rozšířit své dovednosti o exotickou a účinnou techniku havajského Lomi Lomi. Je však možné kurz navštívit jako kurz zážitkový.
   Zážitky z havajských masáží bývají považovány za ty nejsmyslnější a ne nadarmo je Lomi Lomi označována perlou mezi masážemi.     Základní technikou jsou velmi plynulé rytmické pohyby v melodiích relaxační hudby. Samotná masáž je pak založena na energičnosti pohybů prstů, dlaní a převážně pak předloktí a loktů, kdy masér využívá těžiště a váhy svého těla. Pohyby by se daly přirovnat k vlnění mořských vln, přecházející přes celé tělo.

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Hluboké Porozumění Havajské Masáže: Monika Růžičková, váš zkušený průvodce, vás provede historií, filozofií a technikami havajské Lomi Lomi masáže. Ponoříte se do kořenů této tradiční metody

a pochopíte, jaký význam má pro kulturu Havaje.


Praxe v Reálném Čase: Nejlepší způsob, jak se naučit, je praxe. Během kurzu budete mít příležitost praktikovat havajskou masáž naživo pod dohledem Moniky Růžičkové. To vám umožní získat důvěru

v techniky a pocit pro energii toku při této unikátní formě masáže.


Individuální Přístup: Každý účastník je pro nás jedinečný. Proto bude kurz přizpůsoben vašim potřebám a úrovním zkušeností. Monika Růžičková se zaměří na vaše silné stránky a pomůže vám rozvinout váš vlastní styl havajské masáže.


Certifikace: Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrdí vaše schopnosti a znalosti

v oblasti Havajské masáže. Tímto způsobem si můžete posílit svou profesionální kredibilitu a otevřít dveře novým pracovním příležitostem.

Hot Stones Massage

HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY
HOT STONES 
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 16 hodin

Cena: 7000,- Kč

Lektor: Monika Růžičková

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

     Srdečně vás zveme na pokročilý kurz masáže s horkými lávovými kameny, který vám odhalí tajemství této starobylé metody relaxace a terapie. S Monikou Růžičkovou, naší zkušenou lektorkou, se vydáte na cestu k dokonalosti v masáži s příjemným a blahodárným teplem nejen Vašich rukou.     

     Tato krásná, a především luxusní královská masáž prohřeje unavené svaly klienta sálavým teplem z nahřátých kamenů. S vybranými tahy z havajské masáže se jedná o dokonale příjemnou masáž která uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
 

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Pokročilé Techniky a Aplikace: Kurz se zaměří na pokročilé techniky masáže s horkými lávovými kameny. Monika Růžičková vám představí různé způsoby použití horkých kamenů k relaxaci svalů, uvolnění napětí a podpoře regenerace těla.
 

Terapeutické Aspekty: Budete se také učit o terapeutických vlastnostech horkých kamenů a jejich schopnosti podporovat zdraví a pohodu. Monika vám ukáže, jak efektivně využít teplo kamenů k léčení a harmonizaci těla a mysli.

Praxe a Zpětná Vazba: Praxe hraje klíčovou roli v učení se masáže s horkými lávovými kameny. Během kurzu budete mít dostatek příležitostí cvičit techniky na reálných klientech a získat cennou zpětnou vazbu od Moniky Růžičkové a ostatních účastníků.

Bezpečnostní Aspekty: Bezpečnost je pro nás prioritou. Monika Růžičková vás provede bezpečnostními postupy spojenými s používáním horkých kamenů, abyste se naučili provádět masáž bezpečně

a efektivně.
 

Certifikace: Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrdí vaše schopnosti a znalosti v oblasti masáže s horkými lávovými kameny. Tento certifikát vám otevře dveře k novým profesionálním příležitostem a pomůže vám posílit vaši důvěryhodnost v oboru masáží.

Massage Therapy

LYMFATICKÁ MASÁŽ
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 40 hodin

Lektor: Martin Krajíček

Cena: 8500,- Kč

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

     Přijměte výzvu a prozkoumejte další úroveň masáže s naším zkušeným lektorem Martinem Krajíčkem. Tento nástavbový kurz je navržen pro ty, kteří již mají základní znalosti masáže a chtějí rozšířit své dovednosti o lymfatickou masáž, která přináší celou řadu zdravotních a wellness výhod.     
    Lymfodrenáž, nebo také lymfatická masáž je druh masáže založený na předpokladu, že tato technika podporuje přirozený odtok lymfy, která odvádí odpadní látky z tkání zpět k srdci. Má se tedy jednat o prostředek detoxikace.
         

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Specializované Techniky Lymfatické Masáže: Martin Krajíček, váš zkušený průvodce, vás provede technikami lymfatické masáže, které jsou navrženy k podpoře lymfatického systému a odstranění toxinů z těla. Budete se učit o tlaku, rytmu a pohybech, které maximalizují účinnost této terapie.

Porozumění Lymfatickému Systému: Kurz se zaměří na anatomii a fyziologii lymfatického systému, abyste porozuměli jeho fungování a důležitosti pro celkové zdraví. Martin vám pomůže pochopit spojení mezi lymfatickým systémem a imunitním systémem a jak lymfatická masáž může tyto procesy podporovat.

 

Praxe a Zpětná Vazba: Během kurzu budete mít příležitost procvičovat lymfatické masážní techniky pod dohledem Martina Krajíčka. Získáte cennou zpětnou vazbu a tipy, jak zdokonalit své dovednosti a přizpůsobit je potřebám vašich klientů.

 

Terapeutické Aplikace: Budete se učit o různých terapeutických aplikacích lymfatické masáže, včetně podpory detoxikace, zlepšení cirkulace, snížení otoků a zklidnění nervového systému. Martin vám ukáže, jak lymfatická masáž může být efektivní při léčbě různých zdravotních stavů.

Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrdí vaše schopnosti a znalosti v oblasti lymfatické masáže. Tento certifikát vám otevře dveře k profesionální kariéře v oblasti masáže a wellness.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 10 hodin

Lektor: Alena Štefáčková

Cena: 4500,- Kč

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

     Přijměte pozvání ke zklidnění mysli a posílení těla prostřednictvím antistresové masáže obličeje s naší odbornou lektorkou Alenou Štefáčkovou. Tento kurz je navržen pro maséry a terapeuty, kteří chtějí rozšířit své dovednosti o účinné techniky pro uvolnění napětí a redukci stresu prostřednictvím masáže obličeje.

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Pokročilé Techniky Antistresové Masáže: Alena Štefáčková, zkušená terapeutka, vás provede technikami antistresové masáže obličeje, které jsou navrženy k uvolnění svalů, snížení stresu a obnovení energetické rovnováhy. Budete se učit o tlaku, tahy a akupresurních body, které pomáhají rozptýlit stresové napětí

a podpořit celkový pocit pohody.

Poznání Energetických Cest v Obličeji: Kurz se zaměří na pochopení energetických cest a bodů

v obličeji a jejich vztahu k celkovému zdraví a pohodě. Alena vám představí koncepty z tradiční čínské medicíny a reflexologie, abyste porozuměli, jak lze masáží obličeje ovlivnit energetický tok v těle

a harmonizovat emocionální stav.

Praxe a Zpětná Vazba: Během kurzu budete mít možnost cvičit antistresové masážní techniky

na reálných klientech a získat zpětnou vazbu od Aleny Štefáčkové a ostatních účastníků. To vám umožní zdokonalit své dovednosti a přizpůsobit masáž potřebám vašich klientů.

Integrace Wellness Prvků: Nebude chybět ani integrace wellness prvků do antistresové masáže obličeje. Alena vám představí relaxační techniky, aromaterapii a další metody, které pomáhají prohlubovat pocit uvolnění a relaxace během masáže.

Certifikace: Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrdí vaše schopnosti a znalosti

v oblasti antistresové masáže obličeje. Tento certifikát vám pomůže posílit vaši profesionální kredibilitu

a otevřít nové pracovní příležitosti v oblasti wellness a péče o tělo.

Shoulder Massage

TRIGGER POINT
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 10 hodin

Cena: 4500,- Kč

Lektor: Veronika Chrástková

Michaela Kokešová

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

   Připojte se k nám na vzrušující cestě objevování vašeho těla a jeho možností prostřednictvím kurzu TRIGGER POINT, který vám přináší lektorky Veronika Chrástková a Michaela Kokešová. Tento kurz je navržen tak, aby vás provedl fascinujícím světem trigger point terapie a pomohl vám porozumět a léčit nejenom fyzické, ale i emocionální blokády.

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Základy trigger point terapie: Seznamte se s principy této účinné terapeutické metody, která se zaměřuje na identifikaci a uvolnění bodů napětí v těle, které mohou způsobovat bolest a omezení pohybu.

Praktické techniky a cvičení: Naučte se různé techniky a cvičení, které vám pomohou identifikovat a léčit trigger body nejenom u sebe, ale i u ostatních. Díky praktickým ukázkám a cvičením získáte dovednosti potřebné k efektivnímu ovládnutí této terapeutické metody.

Emoční aspekty: Kurz TRIGGER POINT není jenom o fyzickém uzdravování, ale také o porozumění emocionálním aspektům bolesti a napětí v těle. Naše lektorky vám pomohou objevit spojení mezi emocemi a tělesnými projevy a naučí vás techniky, jak tyto spojení léčit a uvolňovat.

Individuální podpora: Během kurzu budete mít možnost individuálního poradenství a podpory od našich zkušených lektorek. Budeme se vám věnovat a pomáhat vám překonat překážky na cestě

k fyzickému a emocionálnímu blahobytu vašich klientů.

Certifikace: Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrdí vaše schopnosti a znalosti

v oblasti techniky TRIGGER POINT. Tento certifikát vám pomůže posílit vaši profesionální kredibilitu

a otevřít nové pracovní příležitosti v oblasti wellness a péče o tělo.

Kinesiology Taping

KINEZIOLOGICKÉ TEJPOVÁNÍ
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 14 hodin

Cena: 5000,- Kč

Lektor: Veronika Chrástková

Michaela Kokešová

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

    Připojte se k nám na vzrušující cestě objevování dynamické terapie pásiky a jejích nekonečných možností prostřednictvím kurzu KINEZIOLOGICKÉHO TEJPOVÁNÍ, který vám přináší lektorky Veroniku Chrástkovou a Michaelu Kokešovou.             

        Tento kurz je navržen tak, aby vás provedl světem kineziotapingu a pomohl vám porozumět jeho účinnosti při podpoře hojení a optimalizaci pohybu.

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Základy kineziotapingu: Seznamte se s principy této inovativní terapeutické metody, která využívá elastického lepícího pásu k podpoře svalů, kloubů a cév a ke zlepšení jejich funkce.

Aplikace pásů: Naučte se různé techniky aplikace kineziotape, které mohou být použity k různým terapeutickým účelům, včetně redukce bolesti, zlepšení stability a podpory správného pohybového vzoru.

 

Praktické cvičení: Díky praktickým ukázkám a cvičením získáte dovednosti potřebné k efektivnímu používání kineziotapu při léčbě různých stavů a poranění.

 

Individuální poradenství: Během kurzu budete mít možnost individuálního poradenství a podpory od našich zkušených lektorek. Budeme se věnovat vašim konkrétním potřebám a pomáhat vám dosáhnout optimálních výsledků.

Absolvent kurzu získá certifikát, který potvrzuje úspěšné absolvování a osvojení si technik kineziotapingu.

Medical Thai Massage

THAJSKÁ
MASÁŽ I.
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 40 hodin

Cena: 7000,- Kč

Lektor: Alena Štefáčková

Termíny kurzu a

registrace zde: 

THAJSKÁ
MASÁŽ II.
(pokročilé techniky + refresh)

Délka kurzu: 20 hodin

Cena: 4500,- Kč

Lektor: Alena Štefáčková

Termíny kurzu a

registrace zde: 

Certifikát o absolvování kurzu

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Pohlcující Studium Thajské Masáže: Během kurzu se ponoříte do bohaté tradice thajské masáže a objevíte její jedinečné techniky a principy. Alena Štefáčková vám představí různé druhy thajské masáže, včetně tradiční thajské masáže, masáže nohama a masáže s oleji.

        

Praxe a Zkušenosti: Kurz bude zahrnovat praktickou část, kde budete mít příležitost cvičit techniky na živých modelech pod vedením Aleny Štefáčkové. To vám umožní získat cennou praxi a zpětnou vazbu od zkušeného instruktora.

       

Učení se Energetických Linek a Bodů: Alena vás provede energetickými liniemi a body, které jsou klíčové pro thajskou masáž. Budete se učit, jak pracovat s těmito body k uvolnění energetických blokád a obnovení toku životní energie.

       

Individuální Přístup: Každý účastník je pro nás důležitý. Kurz bude přizpůsoben vašim potřebám a úrovním zkušeností, abyste získali maximální prospěch z této odborné praxe.

Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrdí vaše nové dovednosti v oblasti Thajské Masáže. Tento certifikát je ceněným dokladem vašich znalostí a může vám pomoci při hledání pracovních příležitostí v oboru wellness a masáží.

Warm Compress

DETOXIKAČNÍ
MASÁŽ

(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 20 hodin

Cena: 5000,- Kč

Lektor: Alena Štefáčková

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

     Přijďte se naučit techniky detoxikační masáže se zábaly, která je účinným nástrojem pro celkovou revitalizaci těla.

          Tento kurz je navržen tak, aby vás vybavil praktickými dovednostmi, které můžete využít ve své praxi nebo pro osobní použití.

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Ošetření regionálních uzlin: Nezbytnou součástí této masáže je ošetření regionálních uzlin, které hraje klíčovou roli v detoxikačním procesu těla.

Snižování otoků: Naučíte se techniky, které pomáhají snižovat otoky horních i dolních končetin, což přispívá k celkovému pohodlí a zdraví klienta.

Prevence celulitidy a strií: Masáž působí jako prevence vzniku celulitidy a strií, což je obzvláště důležité pro udržení hladké a zdravé pokožky.

Absolvent kurzu získá certifikát, který potvrzuje úspěšné absolvování a osvojení si technik detoxikační masáže se zábaly.

Pregnancy

TĚHOTENSKÁ
MASÁŽ
(nástavbový kurz)

Délka kurzu: 12 hodin

Cena: 4500,- Kč

Lektor: Pavla Rathsamová

Certifikát o absolvování kurzu

Termíny kurzu a

registrace zde: 

  Obohaťte své masérské dovednosti o specializaci na těhotenské masáže, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly úlevu a pohodu nastávajícím maminkám.

        Tento kurz je ideální pro profesionály, kteří chtějí nabídnout bezpečnou a účinnou péči ženám během těhotenství.

CO OD KURZU OČEKÁVAT:

Techniky těhotenské masáže, které jsou bezpečné a prospěšné pro nastávající maminky

Jak ulevit od běžných těhotenských obtíží, jako jsou bolesti zad, otoky nohou a napětí svalů

Správné polohování a techniky, které zajistí pohodlí a bezpečnost pro maminku i dítě

Certifikát: Po úspěšném absolvování kurzu získáte certifikát, který potvrzuje vaši odbornou způsobilost v oblasti těhotenské masáže.

bottom of page